30 березня відбулася акція протесту проти прийняття репресивного Трудового кодексу

30 березня відбулася акція протесту проти прийняття репресивного Трудового кодексу України, авторами якого виступають депутати від Партії Регіонів – В. Хара, О, Стоян, Я. Сухий. Ліві і соціальні активісти прийшли під стіни Адміністрації Президента, щоб не допустити злий жарт над трудящими – 1 квітня проект «антитрудового кодексу» мав бути винесений на голосування за змовою усіх олігархічних фракцій Верховної Ради. Активісти вимагали від Президента і лідера ПР Віктора Януковича вплинути на своїх однопартійців і зняти проект із розгляду. Главу держави попереджали, що він у праві зупинити хвилю справедливого насильства, до якого будуть вдаватись робітники у зв’язку з ліквідацією гарантій, які на даний час закріплені у Кодексі Законів про Працю (1972). До пікетувальників вийшов представник Адміністрації. Йому передали Звернення, адресоване Президенту, а також спробували передати на підносі кулю, камінець («булижник») і сокиру. Три останні предмети повинні були нагадати президенту, що з ліквідацією КЗпП, працівники будуть застосовувати «знаряддя пролетарського правосуддя».

До Звернення приклали Додаток, у якому наводились історичні факти використання вищезгаданих предметів. З усього цього він взяв лише звернення і чемно відмовився від інших, зазначивши, що «подарунки слід передавати у офіційному порядку». Що ж, якщо представник Президента взяв саме Звернення, то влада має залишатись вірною своїм обіцянкам.

Учасники акції виступали у мегафон і скандували гасла: «Ми разом з народом, за трудові свободи», «Рабский КЗоТ – не пройдет», «Немає закону – готуєм патрони». У руках тримали плакати «Необмежений робочий час», «Сьогодні – сваволя, завтра – норма?», «Трудовий кодекс гірше апокаліпсису».

Організатором акції виступив Громадянський фронт проти узаконення рабства, до якого входить, зокрема, незалежена профспілка «Захист Праці».

Джерело: Хроніка самозахисту

Фото: Студентська профспілка “Пряма дія”


http://samozahist.org.ua/?p=30533

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.