Експерт розповів, чому при Ющенко не було демаркації кордонів

 

«Угода про демаркацію була готова ще у 2003 році, під час підписання договору між Україною та Росією», — заявив під час прес-конференції в медіа-холі ІМК директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

 

За його словами, цей договір у 2003 році не хотіли підписувати, «оскільки було пов’язування демаркації кордону на морі з питанням демаркації кордону на суші».

 

«Зараз ці процеси розмежовані: окремо питання демаркації сухопутної ділянки і демаркації кордону на морі та у Керченській протоці. Ці домовленості можна назвати важливим досягненням українського МЗС, яке нарешті завершило формальний процес, що тягнувся більш ніж 10 років», — повідомив В.Кулик.

 

Нагадаємо, раніше політолог Олексій Гарань висловив думку, що Росія «не хотіла підписувати угоду про демаркацію за президентства Ющенка і зробила це з Президентом Януковичем».

 

Джерело:  ІМК

http://www.imk.com.ua/ua/news/info/124528/

 

  

 

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.