КПУ матиме свої 5% і без підтримки інших лівих сил – Кулик

 Об’єднати ліві сили для підтримки єдиного кандидата буде не просто, переконаний директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

«У лівому таборі спостерігається дрібнопартійність. Частина лівих сил є диванними партіями, які не налічують багато членів, є вузько корпоративними, і не представляють інтересів широких верств населення. Крім цього, вони не мають відношення до профспілкового руху, який має бути джерелом кадрів і впливу лівих партій на громадян», - пояснює експерт.

На даний момент, як відзначає політолог, є ідея об’єднання лівого фронту, яку висунула КПУ і підтримали деякі політичні сили, але підтримали лише ідею, а не Симоненка як єдиного кандидата на пост президента. «Серед лівих є багато різних думок, є значні амбіції у лідерів маленьких лівих партій, тому говорити  про об’єднання і підписання відповідних угод - передчасно. Зараз відбувається дискусія стосовно тактики і програми об’єднання, але до виборів президента, навряд чи цей задум вдасться реалізувати», - говорить Кулик.

Для Симоненка, на погляд політолога, об’єднання лівих є певним піаром, хоча КПУ і без цього має 5% і тенденцію до зростання. «По суті, це майже не додасть і не забере у Симоненка голосів. У СПУ може бути до 2% підтримки населення, у інших - і того менше. Єдине сподівання, що сама ідея лівого фронту додасть єдиному кандидату голосів умовно лівого електорату, який не голосує за політичні партії, а голосує в цілому за умовно лівий проект», - підсумовує він.

http://www.gart.org.ua/?lang=ua&page_id=41&element_id=20173

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.