Майданівські технології не дадуть потужного ефекту – Кулик

Вибираючи між меншим і більшим злом у другому турі, українці не готові йти у цьому виборі до кінця. Таку думку висловив ГАРТу директор Центру досліджень громадянського суспільства Віталій Кулик.

«Я не думаю, що це буде Майдан у його класичному розумінні, – каже він. – Буде намагання провести масові акції, у яких братимуть участь вмотивовані активісти з різних областей України. Буде спроба подати це як Майдан і як справжній протест громадян проти фальсифікацій, зловживань чи чого іншого».

Кулик сумнівається у тому, що вдасться розкрутити образ Майдану-2 у щось потужніше. "Там не буде ні того драйву, ні того емоційного запалу, що були під час Майданів 2004 року. А головне – не буде ідеї, за яку там будуть змагатися. Боротьба йтиме лише за кандидата. Соціологія свідчить, що виборець вибиратиме між більшим і меншим злом. Очевидно, що за таких умов люди не готові йти до кінця у цьому виборі. Тому майданівські технології будуть використовуватися, але потужного ефекту вони не дадуть".

http://www.gart.org.ua/?lang=ua&page_id=2&news_type=&element_id=25643

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.