На Луценка, імовірно, чекає обвинувачувальний вирок — політолог

Марія Мамаєва, Політика, 27.01.11 о 14:20
Луценко

 

 

 

Матеріали по справі екс-голови МВС дають підстави вважати, що суд винесе Юрію Луценку обвинувачувальний вирок.

 

 

 

Таку думку озвучив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.

 

 

 

“З моєї точки зору, справа Луценка, очевидно, буде переходити в судову справу. Це буде достатньо резонансна справа. І я не виключаю можливість винесення звинувачувального вироку, оскільки ті матеріали справи, що були озвучені Генпрокуратурою, вказують на те, що є достатньо підстав для винесення обвинувачувального вироку”, — пояснив В. Кулик.

 

 

 

При цьому він зазначив, що через “політичні чинники” винесення вироку і постановка остаточної крапки у справі буде затягуватись. Зокрема, на думку В. Кулика, суд може віддати цю справу на дорозслідування. У такому випадку, за словами політолога, екс-міністра можуть тримати під вартою до півроку.

 

 

 

Однак експерт не виключає, що по влада може зініціювати форсований розгляд справи і винесення обвинувачувального вироку. “Але такий сценарій буде складніший, оскільки це однозначно вплине на збільшення проблем між Україною та Європейським Союзом”, — зауважив В. Кулик.

 

 

 

Нагадаємо, що Ю. Луценка було взято під варту терміном на 2 місяці за поданням слідчої прокуратури наприкінці грудня 2010 р. Сьогодні, 27 січня, адвокат Ю. Луценка Ігор Фомін повідомив, що досудове слідство по справі екс-міністра МВС завершено.

http://www.golosua.com/main/article/politika/20110127_na-lutsenka-imovirno-chekae-obvinuvachuvalniy-virok-politolog

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.