Найгірший варіант, який може розгорнутись, – це збереження двовладдя – В.Кулик

 Доля коаліції залежить від того, скільки аргументів команда Януковича зможе знайти для "Нашої України" і чи задовольнять ці аргументи всіх "нашоукраїнців". Про це в коментарі ІМК заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

"Поки що ми бачимо, що як на дріжджах зростають амбіції частини "нашоукраїнців", які висловили готовність до об'єднання і певної співпраці з новим Президентом", - заявив В.Кулик.

Водночас ці амбіції є непомірними, стверджує експерт, і "коли буде вичерпано часовий ліміт про домовленість щодо коаліції, коли стане очевидно, що амбіції лідерів не збігаються з можливостями Президента, тоді буде прийнято рішення про розпуск парламенту".

"Це може статися влітку 2010 року. Очевидно, що ті пропозиції, які зараз лунають з боку НУ-НС, - це пропозиції, які не збігаються у багатьох положеннях ні з програмою Віктора Януковича, ні з його баченням коаліції, ні з форматом, який він пропонує. Навіть з персоною прем'єр-міністра, якого він пропонує. Тому на даний момент продовжуються торги, але я поки що не бачу готовності до конструктивної роботи з боку "Нашої України". Тому найгірший варіант, який може розгорнутись, - це збереження двовладдя: Президент - Янукович, Прем'єр-міністр - Тимошенко. Протягом трьох місяців вона буде виконувати свої повноваження як в.о., нова коаліція не буде створена, і нас очікують дострокові парламентські вибори", - розказав експерт.

http://imk.com.ua/ua/news/info/106728

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.