Об’єднання Катеринчука і Гриценка наразі не дасть бажаного ККД, – експерт

Об’єднання «Громадянської позиції» та Європейської партії України – це, безумовно, гарний приклад для інших опозиційних сил – приклад того, як потрібно домовлятися і діяти. Але говорити про тенденцію об’єднання -AAA+
опозиційних політичних сил ще, звичайно, зарано. -AAA+

Про це в рамках опитування, проведеного Центром політичного консалтингу, повідомив експерт центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов.

«Останні рейтинги КМІСу свідчать про те, що показники «Фронту змін» і БЮТ доволі наблизились, що не буде сприяти їх зближенню. Таким чином, єдина опозиція поки що залишається не більш, ніж побажанням», – сказав він.

Директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталій Кулик це об’єднанням «диванних» партій (кількість прихильників яких могло б поміститися на одному дивані), хоча й яскравих політиків.

«Той факт, що Гриценко та Катеринчук пішли на зближення, вказує в першу чергу на те, що вони не мають ні достатніх ресурсів, ні великої електоральної бази, ні дієвих структур на місцях», – зазначив експерт.

За його словами, шлях об’єднання – це шлях виживання для політика. Мета – об’єднати ресурси, в тому числі й медіа-ресурси, плюс створити нові інформаційні приводи, щоб бути на плаву в інформаційному полі.

«На мою думку, це об’єднання не дасть бажаного ККД, хіба що в разі продовження об’єднання з іншими дрібними опозиційними партіями. Тоді це вже буде зовсім інше питання. Але я не бачу головного гравця і головного спонсора такого об’єднання і не бачу спільної ідеології. До Гриценка та Катеринчука могли б приєднатися «Українська платформа» Жебрівського, не виключаю, що й УНП Костенка, «Собор» Матвієнка. Менше шансів на те, що приєднається Рух. На мою думку, ні Яценюк, ні інші впливові гравці на об’єднання з ним и поки що не підуть», – зазначив Кулик.

http://www.zik.com.ua/ua/news/2011/02/24/274116

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.