Створення Центрально-Луганського субрегіону є виключно економічним рішенням — експерт

Створення Центрально-Луганського субрегіону є виключно економічним рішенням.

Таку думку сьогодні на прес-конференції висловив директор Міжнародного інституту демократій, голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, рішення трьох міст Луганської області – Алчевська, Стаханова та Брянки створити так званий Центрально-Луганський субрегіон продиктоване виключно економічними причинами, а про політичні аспекти не може бути й мови.

«Якщо три міста говорять про покращення інвестиційного клімату у себе – це лише добре. Тому що ми чудово розуміємо, що найбільшими проблемами для залучення інвестицій в Україні є українська корупція, тому якщо місцева влада оголошує боротьбу з цією місцевою корупцією, то це лише добре», — зауважив С. Таран.

В свою чергу директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик зазначив, що в плані управління цими трьома містами ситуація не зміниться – в кожного міста буде свій мер і своє рада. Єдине, що може з’явитися – координаційна рада, яка буде створена виключно для кооперації трьох міст, а не для виконання управлінських функцій.

Нагадаємо, що три міста Луганської області – Алчевськ, Стаханов та Брянка – ініціюють створення так званого Центрально-Луганського субрегіону, який допоможе спільно боротися з проблемами в залученні інвестицій та розвитку підприємництва в містах-учасниках.

http://www.golosua.com/ekonomika/2010/09/23/stvorennya-centralno-luganskogo-subregionu-ye-vikl/

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.