У Януковича, Яценюка і Ющенка зовсім різні електоральні групи - Кулик

p_18214Лідер «регіоналів», лідер Фронту змін і діючий Президент не можуть бути технічними кандидатами один до одного, бо займають зовсім різні електоральні ніші, переконаний політичний аналітик Віталій Кулик.

«Продовжуючи логіку Юлії Тимошенко можна казати, що вона є центром Всесвіту, все обертається навколо неї, і вона є квінтесенцією всього добра та справедливості, які є в Україні, а з нею нещадно борються темні сили», - іронізує експерт, підсумовуючи меседж прем`єрки.

Насправді ж, як зауважує він, у Януковича, Ющенка і Яценюка доволі різні електоральні групи, на які вони орієнтуються.

«Янукович має чітку електоральну картину, яка складається з представників Східних та Південно-Східних областей, а також російськомовного населення великих міст. Також, це середній клас, домогосподарки, робітники і дрібні підприємці», - зазначає Кулик.

На Яценюка, за його словами, зорієнтована молодь, середній клас, колишні гастербайтери, представники творчих професій та ті, хто очікує від політики чогось нового і свіжого.

Групу Ющенка, як зазначає експерт, становлять націонал-демократи із залишками ідеологічних установок.

«Таким чином, має місце різна мотивація, різні меседжі, які вони озвучують для своїх електоральних груп, тому не можна сказати, що це «технічні» кандидати», - наголошує Кулик. На його погляд, кожен із трьох кандидатів має доволі високі шанси, особливо Яценюк і Янукович, і вони є цілком реальними кандидатами, котрі можуть скласти серйозну конкуренцію Тимошенко.

«Крім того, нервів і крові їй попсує сам Віктор Ющенко, який також має свої електоральні можливості на Заході і в Центрі Україні. Все це Тимошенко прекрасно розуміє і намагається знизити політичну вагу цих трьох кандидатів, щоб обійти їх у першому-другому турах», - додає Кулик.

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.