В.Кулик: заяви президентів визначили новий зовнішньополітичний курс України

 

"Те, що нібито вважається порожніми словами у спільних заявах президентів про гарантію безпеки для України та про формування нового простору безпеки в Європейському Союзі, є ознакою формулювання нашим нинішнім керівництвом нового безпекового статусу", - повідомив під час прес-конференції в медіа-холі ІМК директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

 

За його словами, наразі фактично йдеться про формування курсу країни на позаблоковий статус, що, у свою чергу, стане відправною точкою нового зовнішньополітичного курсу.

 

"Щоб прийняти позаблоковий статус, необхідно обґрунтувати його й наповнити нормативним сенсом, підписати договір про гарантію безпеки і добре обдумати особливості питання європейської безпеки й формування простору безпеки в Євразії. Це й буде відправною точкою нового зовнішньополітичного курсу", – повідомив В.Кулик.

 

Джерело:  ІМК

http://www.imk.com.ua/ua/news/info/124538/  

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.