Аналітичне інтернет-видання

Денисенко зазначив, що Сполучені Штати прагнуть налагодити зв'язки з Росією в інших сферах.

США намагаються вибудувати двосторонні стосунки з Росією, зокрема в питаннях Ірану та економіки. Це викликає напруження у Китаї, який не може протидіяти цим діям

Цю інформацію поділив політичний аналітик і журналіст Вадим Денисенко під час ефіру на каналі Еспресо.

"На даний момент можна однозначно стверджувати лише одне: це те, що робить Путін у відносинах зі Сполученими Штатами, а також те, як США взаємодіють з Путіним. Якщо переговори не увінчаються успіхом, що є досить імовірним, вже зараз можна помітити, що США намагаються налагодити двосторонні зв’язки з Російською Федерацією в інших сферах. Наприклад, це чітко простежується у контексті Ірану. Також можна спостерігати певні економічні ініціативи. Це є частиною стратегії Дмитрієва, яка, однак, не може бути реалізована без згоди Європейського Союзу", - підкреслив він.

Тим часом Путін підписав розпорядження російського уряду про розробку нових правил для повернення та залучення західних інвесторів до Росії. Це, знову ж таки, поки що залишається на рівні припущень, але спрямоване не на європейців, каже Денисенко.

Досліджуйте також: Наразі Трамп, подібно до Путіна, вживатиме всіх можливих заходів, щоб послабити Європу, - вважає Кульпа.

"Перш за все, мова йде про кілька американських компаній, які отримають можливість зайнятися дуже прибутковим бізнесом, якщо Сполучені Штати зможуть добитися зняття санкцій з Росії," - зазначив експерт у політичних питаннях.

Отже, в даний момент ми бачимо яскраву спробу встановити двосторонні зв'язки, що викликає невдоволення з боку Китаю.

"Це дійсно дратує Китай, але він нічого не може зробити проти цього. Усе, що зараз робить Трамп, на мою думку, - це спроба якось залагодити проблеми на периферії, назвемо це так. Я маю на увазі Україну, Іран, Близький Схід загалом. І з тим, щоб потім, скажімо так, із прикритим тилом, вийти на переговори з Китайською Народною Республікою. Однак, станом на зараз, і тим більше за Путіна, я дуже сподіваюся на відрив Росії від Китаю", - додав Денисенко.

Читайте також