Звинувачуючи Сполучені Штати, Кім Чен Ин охарактеризував загрозу ядерного конфлікту на Корейському півострові як "неймовірно високу".
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин звинуватив Сполучені Штати у створенні напруженості, пов'язаної з загрозою ядерної війни. Він підкреслив, що обстановка на Корейському півострові досягла небаченого раніше рівня ризику.
За інформацією агентства Reuters, верховний лідер Північної Кореї зазначив, що ця напруга може призвести до ядерного конфлікту.
"Ніколи раніше на Корейському півострові конфліктуючі сторони не стикалися з такою серйозною та небезпечною напруженістю, яка має потенціал перетворитися на найзнищувальнішу ядерну війну," - зазначив Кім.
Північнокорейський диктатор підкреслив, що спроби переговорів зі Сполученими Штатами виявилися марними і їхня жорстка політика щодо них не зміниться.
"Ми досягли максимально можливого прогресу у перемовинах зі Сполученими Штатами, але зрештою переконалися, що не маємо справу з готовістю наддержави до співпраці, а скоріше з її жорсткою політикою сили та агресивним, ворожим ставленням до нас, що, ймовірно, залишиться незмінним", - підкреслив він.
У своїй заяві Кім Чен Ин підкреслив необхідність вдосконалення та оновлення військових засобів до сучасних стандартів, а також пообіцяв продовжувати збільшувати оборонні можливості держави з метою посилення її стратегічних позицій.
Як повідомлялося на OBOZ.UA, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин взяв участь у тестуванні дронів-камікадзе в КНДР. Він також дав команду розпочати масове виробництво цих безпілотних літальних апаратів. Існує ймовірність, що відповідні технології були отримані з Москви. Кім Чен Ин особисто контролював тестування дронів-камікадзе та підкреслив необхідність термінового оновлення військової теорії у зв'язку з дедалі більшим використанням безпілотників на полі бою.
Нагадаємо, що 11 листопада стало відомо про ратифікацію російським лідером Володимиром Путіним угоди про всебічне партнерство з Північною Кореєю. Москва та Пхеньян досягли згоди, згідно з якою у разі військової агресії проти однієї зі сторін, інша зобов'язується надати військову та іншу підтримку. Ця угода була укладена під час візиту Путіна до КНДР 19 червня, а в листопаді її затвердили Федеральні збори Російської Федерації.