Аналітичне інтернет-видання

Кислиця: Жорстокість Росії у конфлікті з Україною - політика, що має системний характер.

зображення: СТОРІНКА СЕРГІЯ КИСЛИЦІ У FACEBOOK

Представник України при ООН Сергій Кислиця заявив, що численні воєнні злочини і звірства, які чинить Росія у війні проти України, це не поодинокі акти насильства, а систематична політика Кремля зі знищення культури, історії та ідентичності українського народу.

Джерело: Кислиця у своєму виступі на Генеральній асамблеї ООН у вівторок, повідомляє "Укрінформ".

Пряма мова Кислиці: "Численні достовірні звіти ООН, у тому числі Міжнародної слідчої комісії, а також висновки інших міжнародних спостерігачів документують широкомасштабне й навмисне вчинення Росією воєнних злочинів, злочинів проти людяності, а також грубих порушень та зловживань правами людини".

Ось переформульований варіант: Він зазначив, що цей список включає страти, що проводяться без судового розгляду, випадки насильницьких зникнень, тортури, сексуальне і гендерне насильство, а також жорстоке ставлення до цивільних осіб, які були затримані, та військовополонених.

Пряма мова Кислиці: "Ці жахливі дії не є випадковими проявами агресії; вони є частиною усвідомленої та систематичної стратегії, яка має на меті знищення української самобутності, стирання культурних та історичних рис, а також насильницької ідеологічної маніпуляції над тими, хто залишився".

Деталі: Постпред підкреслив, що з цією метою російська окупаційна влада знищує українські бібліотеки, забороняє незалежні українські ЗМІ, насильно нав'язує отримання російських паспортів. Утім найбільше, продовжив Кислиця, тривожить те, що українські діти піддаються російському вихованню, спрямованому на знищення їхньої ідентичності.

Ось переформульована версія вашого тексту: Кислиця зазначив: "Ті, хто ризикує висловити свою позицію проти режиму, піддаються випадковим арештам, катуванням, позасудовим розправам і небезпеці, що їхніх дітей можуть забрати та депортувати до Росії".

Деталі: Він підкреслив, що Україна разом із союзниками продовжить зусилля для забезпечення безпечного повернення кожної дитини.

Нагадуємо, що у вівторок, 17 грудня, Генеральна асамблея ООН прийняла нову редакцію резолюції "Ситуація з правами людини в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна".

Читайте також