Політична стратегія Трампа почала зосереджуватися на тиску на жертву, а не на нападника, -- зазначила Брінк.

Експосол США в Україні Бріджит Брінк оголосила про свою відставку в квітні 2025 року, пояснивши це своїм "моральним обов'язком" та "неможливістю сумлінно реалізовувати державну політику" адміністрації президента Дональда Трампа. Вона підкреслила, що причиною її рішення став тиск, який чиниться на Україну, а не на Росію.
Про це вона написала в колонці для Detroit Free Press.
Брінк зазначила, що повернулася додому після трьох найважчих років роботи в житті -- служби послом США в Україні -- "підтримуючи нашого демократичного союзника проти жорстокої, неспровокованої агресії з боку Росії".
Вона підкреслила, що виконувала обов'язки дипломата під час каденцій п'яти президентів, як республіканців, так і демократів.
Дипломат підкреслила, що визнає право і обов'язок президента формувати зовнішню політику Сполучених Штатів, за умови існування ефективних механізмів контролю та противаг з боку Конгресу.
"Завдання Дипломатичної служби США -- втілювати цю політику. Але, на жаль, з початком адміністрації Трампа політика почала полягати в тиску на жертву -- Україну, а не на агресора -- Росію. Таким чином, я більше не могла сумлінно виконувати політику адміністрації та вважала своїм обов'язком піти у відставку", -- написала Брінк.
Вона зазначила, що спроба досягти миру за будь-яку ціну насправді є лише умиротворенням агресора, а не справжнім миром.
"Я не можу стояти осторонь, коли країну захоплюють, демократію знищують, а дітей вбивають безкарно. Я вважаю, що єдиний спосіб захистити інтереси США -- це відстоювати демократії та протистояти автократам. Мир за будь-яку ціну -- це зовсім не мир, це умиротворення. І історія неодноразово вчила нас, що умиротворення не веде до безпеки, стабільності чи процвітання. Воно призводить до більшої війни та страждань", -- написала дипломатка.
Брінк наголосила, що якщо дозволити Путіну змінювати кордони силою, він не зупиниться на Україні.
"Він сам зазначає, що його амбіція полягає у відновленні імперського минулого. Це неможливо без загрози нашим партнерам у НАТО. Якщо Путін досягне успіху, це може надіслати Китаю сигнали, які порушать баланс безпеки як в Азії, так і в усьому світі. Такі події матимуть серйозні наслідки для безпеки, стабільності та добробуту Сполучених Штатів", -- підкреслила Брінк.
10 квітня стало відомо, що пані посол США в Україні Бріджит Брінк подала заяву на відставку за власним бажанням.
CBS News, посилаючись на свої джерела, зазначило, що Брінк подала свою заяву ще в січні, після інавгурації президента Трампа, у зв'язку зі звичною ротацією. Однак держсекретар Рубіо відмовився її прийняти.
25 квітня 2022 року президент Байден офіційно висунув кандидатуру Брінк на посаду посла в Україні. Вона почала виконувати свої обов'язки з 2 червня 2022 року. Варто зазначити, що в Києві не було американського посла протягом двох з половиною років після дострокового звільнення Марі Йованович, попередньої керівниці місії, президентом Трампом. Протягом цього часу в Україні виконували обов'язки тимчасові повірені у справах США.
Брінк має 25-річну дипломатичну карʼєру. У травні 2019 року її вперше призначили послом США -- Дональд Трамп відправив її представляти Америку у Словаччині.