Аналітичне інтернет-видання

Режисер фільму "Сам удома 2" поділився своїми думками про те, чому він мріє, але водночас відчуває страх, вирізаючи Трампа з стрічки.

Про це він сказав в інтерв'ю San Francisco Chronicle.

У сцені, знятій понад 30 років тому, Трамп розмовляє з головним героєм комедії, Кевіном Маккалістером, якого зіграв Макколей Калкін, у холі готелю.

"Це стало прокляттям. Для мене це стало альбатросом. Я просто хочу, щоб це зникло", -- заявив Кріс.

Попри те, що Коламбус виріс у США, мешканець Сан-Франциско, який має італійське коріння, висловив занепокоєння, що йому, можливо, доведеться "повернутися до Італії або щось подібне", якщо він позбудеться камео.

"Я не маю змоги це зробити. Якщо я це зроблю, ймовірно, мене депортують з цієї країни. Мене вважатимуть непридатним для життя в США," -- зазначив він.

Висловлення режисера пролунали напередодні нагородження, яке відбудеться 26 квітня на 68-му міжнародному кінофестивалі в Сан-Франциско. Він знову порушив тему суперечки, що розгорілася в 2020 році, наприкінці першого терміну президентства Трампа. Режисер, який працював над першими двома частинами "Сам удома", раніше зазначав, що участь Трампа в сиквелі 1992 року була умовою для отримання дозволу на зйомки в готелі Plaza в Нью-Йорку, власником якого на той час був Трамп.

Трамп, який на той момент найбільше асоціювався з нерухомістю, "дійсно зробив значний крок у кінематограф", поділився Коламбус, підкреслюючи, що його камео переважало гонорар. Він зазначив, що Трамп висловив йому: "Єдиний варіант, щоб Plaza з'явилася у фільмі, - це якщо я буду в ньому".

В останні місяці 2023 року, менш ніж за рік до повторного обрання на пост президента, Трамп звернувся до своїх підписників на платформі Truth Social і звинуватив Коламбуса у неправді. Він зазначив, що команда режисера "попросила" його з'явитися в камео, стверджуючи, що це в результаті вийшло "чудово для фільму".

Кріс вирішив не відповідати на ці заяви негайно. Однак напередодні в інтерв'ю він наголосив:

"Я не лукавлю. ... Не існує такого світу, де я б просив неактора взяти участь у зйомках фільму. Однак ми щиро прагнули отримати готель Plaza."

За словами Коламбуса, його інстинкт підказував йому вирізати камео, і він шкодує, що передумав після того, як глядачі на показі в Чикаго "аплодували... і аплодували, і... порахували це сміховинним".

"Ніколи б не уявляв, що це сприйматиметься як щось кумедне. Це стало тим, чого мені б хотілося уникнути," - підкреслив він.

Ідея виключити Трампа з комедії "Сам удома", яка заробила $359 мільйонів і стала третім найкасовішим фільмом 1992 року, вже обговорювалася раніше. У 2019 році прихильники політика висловили невдоволення, коли у версії фільму "Сам удома 2", що транслювалася на канадському телебаченні, його камео було видалено. А на початку 2021 року сам Маколей Калкін зізнався, що йому сподобалася ідея цифрового видалення Трампа з фільму.

Коментар Коламбуса стосовно його занепокоєння щодо можливих наслідків висилки зі Сполучених Штатів у випадку, якщо він "виключить" Трампа з фільму, вказує на резонансні справи про депортацію, що активно розглядаються Білим домом. Адміністрація президента вже стикалася з ситуацією, коли помилково депортувала мешканця Меріленду до в'язниці в Сальвадорі.

Президент також намагався вжити заходів проти журналістів, які, на його думку, перешкоджали йому. Наприклад, він подав позов на $20 мільярдів до CBS News через редагування 60-хвилинного інтерв'ю з його конкуренткою на виборах 2024 року, колишньою віцепрезиденткою Камалою Гарріс. Окрім того, він ініціював судовий процес проти Des Moines Register через опитування з виборів в Айові, яке виявилося неточним.

Читайте також