Скандал у Пентагоні: звільнені чиновники стверджують, що не розуміють, в чому полягають їхні обвинувачення.

Троє посадовців Пентагону, яких було звільнено в межах розслідування витоків інформації, заявили, що їм не повідомили, у чому саме їх підозрюють або чи взагалі ведеться розслідування щодо розголошення даних.
Цю інформацію опублікувало агентство Bloomberg, повідомляє "Європейська правда".
Згідно з інформацією, йдеться про керівника апарату заступника міністра оборони США Коліна Керролла, старшого радника Гегсета Дена Колдуелла та заступника керівника апарату Пентагону Даріна Селніка.
"Ми глибоко засмучені підсумками нашої діяльності в Міністерстві оборони. Нам досі не пояснили, у яких саме звинуваченнях нас підозрювали, чи триває розслідування, і чи взагалі воно проводилося щодо так званих 'витоків інформації', - зазначено у нашій спільній заяві."
Колдуелл, Селнік та Керрол підкреслили, що повністю розуміють значення забезпечення інформаційної безпеки і "щодня докладають зусиль для її охорони".
"Невідомі представники Пентагону висунули проти нас безпідставні звинувачення під час нашого звільнення", - зазначено в заяві, в якій ситуацію охарактеризували як "недопустиму".
Згідно з повідомленням видання Politico, Джо Каспер, який обіймає посаду керівника апарату міністра оборони США, планує покинути свою позицію протягом кількох наступних днів на фоні скандалу, пов'язаного з витоком інформації у Пентагоні.
Нагадаємо, нещодавно адміністрацію Трампа сколихнув скандал, коли радник президента з нацбезпеки Майк Волц і його команда створили цілу низку чатів у Signal для координації своєї роботи з таких питань, як Україна, Китай, Газа, політика на Близькому Сході, Африка і Європа.
Після цього команда Трампа суттєво звузила коло людей, які можуть отримувати секретний щоденний звіт, що його готує американська розвідка для президента.