Аналітичне інтернет-видання

Військовий розкрив, що насправді ховалося за переговорами в Стамбулі: деталі ситуації.

Під час переговорів у Стамбулі Росія представила безцеремонні умови, що свідчить про її відмову від відмови від агресивних намірів щодо України.

Цю інформацію в інтерв'ю для 24 Каналу озвучив політичний експерт та військовослужбовець Збройних Сил України Олександр Антонюк.

Він вважає, що переговори в Туреччині — це всього лише спроба відвернути увагу світової спільноти та створити видимість компромісів.

"Кремль продовжує дотримуватися своїх стратегічних цілей. Переговори виступають лише як маскування, знаряддя маніпуляцій та агресивної політики. Це зовсім не свідчить про визнання відповідальності чи вчинених злочинів," – підкреслив Антонюк.

Він акцентує увагу на тому, що Кремль не визнає своєї відповідальності за вчинені злочини та продовжує обходити питання покарання.

"Найбільша проблема -- це те, що випала тема репарацій і відповідальності за воєнні злочини. Це непокаране, неосуджене зло", -- зазначає військовий.

Антонюк підкреслив, що сучасна агресія Російської Федерації відкриває нові прецеденти в різних куточках світу. Зокрема, залучення військових формувань з Північної Кореї до збройних конфліктів на стороні Росії може створити серйозні ризики для Південної Кореї та сприяти нестабільності в Тихоокеанському регіоні.

"Це вже не лише конфлікт в Європі, -- зазначив спеціаліст. -- Це формування нової світової кризи, що підживлюється авторитарними урядами."

Нагадаємо, що раніше Російська Федерація висловила свої вимоги до України під час переговорів. Ці умови фактично становлять ультиматум, а не конструктивну пропозицію для досягнення миру.

Однак російська сторона повідомила про "успішний процес переговорів" з Україною. Як зазначив глава делегації, країни погодилися розглянути свої власні ініціативи стосовно завершення бойових дій.

А за версією The Wall Street Journal переговори між українською та російською сторонами у Стамбулі стали кульмінацією ретельно спланованої дипломатичної гри лідерів Франції, Німеччини, Великої Британії та Польщі.

Читайте також