Аналітичне інтернет-видання

YouTube запроваджує більш суворі вимоги до монетизації контенту.

На думку фахівців компанії, зміни торкнуться контенту низької якості, який здобув популярність завдяки широкому доступу до генеративних технологій.

З 15 липня YouTube вводить нові правила монетизації, які обмежать можливість заробітку на "неоригінальному" контенті, включаючи відеоролики, створені за допомогою штучного інтелекту. Цю інформацію опублікував портал TechCrunch у п'ятницю, 11 липня.

Хоча деталі ще не були оголошені, YouTube підкреслює, що творці повинні завжди прагнути до створення унікального та автентичного контенту.

"Тепер ці терміни будуть мати більш ясне тлумачення," - зазначає портал.

"Деякі творці контенту сприйняли це повідомлення як ризик для своїх доходів, зокрема ті, хто застосовував штучний інтелект для оперативного виготовлення відео," - зазначає портал.

Зазначається, що на платформі з'явилася величезна кількість контенту, створеного за допомогою штучного інтелекту – від музичних відео і фейкових новин до серіалів про вбивства, цілком сгенерованих нейронними мережами.

"Такі ролики часто маскуються під журналістику або розважальний продукт, але є по суті компіляціями й плагіатом", - вказують автори ініціативи.

YouTube підкреслює, що нові правила покликані забезпечити захист глядачів, творців якісного контенту та самого бренду від зниження цінності платформи.

Президент США Дональд Трамп оголосив про намір розпочати діалог з Китаєм стосовно потенційної угоди, яка стосується американських інвестицій у популярний додаток TikTok.

Читайте також