Кардинальні зміни у Кабміні можливі у листопаді — експерт

Кардинальні зміни у Кабміні у зв’язку зі зростанням незадоволення у суспільстві соціально-економічним становищем можливі вже у листопаді. Це залежатиме від того, як урядовці виконуватимуть завдання Президента. Таку думку в ексклюзивному коментарі кореспондентові УКРІНФОРМу висловив експерт Центру досліджень проблем громадянського суспільства Анатолій Лазаренко.

«Основні напрямки, за якими працюватиме влада, визначатиме Президент. І від того, як виконуватимуться його завдання, залежатиме, чи працюватимуть міністри на своїх місцях», — вважає експерт.

Він не виключив змін в уряді навіть на найвищому рівні. «Якщо уряд не зможе подолати незадоволення у суспільстві /соціально-економічним становищем — Ред./, то я не виключаю змін у Кабміні, можливо, навіть на найвищому рівні. Зараз ще рано говорити про відставку Азарова, але якщо Прем’єр не впорається з подоланням проблем, які на сьогодні існують, і використовуватиме ручне керування, то його знімуть. До листопада в Миколи Яновича ще є час», — зазначив А.Лазаренко.

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.