Нікого вище Пукача у справі Ґонґадзе до відповідальності притягнуто не буде - Кулик

 

Затримання Олексія Пукача є справжньою сенсацією, ніхто не очікував, що це таки станеться, якщо згадати як подібна спроба провалилася в Ізраїлі, зазначає директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

Тому, на переконання експерта дане затримання є свідченням того, що існує політичне замовлення на розкручування теми Ґонґадзе, пов’язане в першу чергу з тим, що у свідченнях Пукача можуть сплисти факти, котрі будуть «важкою артилерією» під час президентської кампанії.

«Можна припустити, що у свідченнях генерала звучатимуть прізвища провідних кандидатів у президенти – і Литвина, і Тимошенко, і Януковича», - зазначає Кулик, при цьому він висловлює думку, що Пукач буде давати свідчення не лише безпосередньо по справі Ґонґадзе, але можуть озвучуватися й інші факти, пов’язані з корупційними справами в Адміністрації Кучми і причетності до цих справ нинішніх політичних лідерів.

Разом із тим, експерт вважає, що основного фактичного замовника вбивства Ґонґадзе зараз затримали. «Можна говорити про те, що хтось необережно сказав чи дав доручення, які були невірно протрактовані. Але, як кажуть: застав дурня молитися, то лоба розшибе. Саме так і сталося. Тому, можна сказати, що нікого вище Пукача у справі Ґонґадзе до відповідальності притягнуто не буде», - зазначає Кулик.

http://www.gart.org.ua/?lang=ua&page_id=41&element_id=19490

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.