Новий Суспільний договір: як змоделювати майбутнє України? (відео)

10.09.2018

Україна має колосальний людський потенціал, має колосальні можливості в розвитку національної економіки, проте ці всі можливості втрачаються кожного дня через неефективне, клептократичне управління державою, яка знаходиться в руках олігархії. Ми живемо по правилам, про які домовлялись олігархічні групи, а не суспільство; політики, а не громадяни.

Усвідомлюючи відповідальність перед минулими, теперішніми та прийдешніми поколіннями, ми повинні домовитися про мету та спільні принципи нашого співіснування. Вирішити, задля чого і як нам жити разом в нашій країні. І ніхто зсередини чи ззовні не має права нав’язувати нам свої правила.

Ми самостійно повинні домовитись не з владою, а між собою. Домовлятися не про те, що нас роз’єднує, а про якісно нові підходи до спільного майбутнього. Про наше спільне володіння і управління суспільним національним надбання і державу як сервіс САМЕ для громадян. Ми повинні об’єднатися та створити країну, в якій хочеться жити. Тому зараз Суспільний Договір — це найважливіша справа для українців.

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.