Росія намагатиметься примусити Україну до підписання нового пакету домовленостей, який перезапустить Мінський процес

Мова йде про визнання нової лінії розмежування, не тієї, що була станом на вересень минулого року, а на 31 січня цього року. Мова йде про те, що ми фактично втрачаємо в такому разі по цій лінії розмежування 500 квадратних км території. Мова йде про те, що нам нав’язуватимуть так зване «політичне» врегулювання, а це означає, що ми маємо вступити у правила гри, де ми не є суб’єктом, а нам нав’язують певну формулу. А формула ця полягає у федералізації та вступу у прямий діалог між Києвом і так званою «Новоросією» чи «ДНР», «ЛНР», — сказав політолог і додав, що в такому випадку терористи виступають як переговорники, а Росія займає роль спостерігача, або навіть миротворця.

Віталій Кулик нагадав, що таку політику Росія вже проводила.

«Таке вже було і в Абхазії, і у Придністров’ї. Тобто це може призвести до «придністровізації» Донбасу для України. Для Росії – це ідеальний варіант. Для нас – надто ні», — зауважив він.

На думку політолога, Україна повинна вийти за рамки логіки Мінського процесу, не полишаючи сам формат.

«І перейти до логіки або Нормандського, або Женевського процесу, а також тиснути на наших європейських партнерів та американських, щоб вони, з іншого боку, тиснули на Росію, впроваджували нові санкції, завдавали тих чи інших економічних чи політичних ударів по Російській Федерації», — наголосив Віталій Кулик.

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.