Згідно з інформацією ЗМІ, команда Волца організувала не менше 20 чатів у Signal, серед яких є й ті, що стосуються України.

Команда радника з національної безпеки США Майка Волца створила цілу низку чатів у Signal для координації своєї роботи з таких питань, як Україна, Китай, Газа, політика на Близькому Сході, Африка і Європа.
Як пише "Європейська правда", про це виданню Politico стало відомо від чотирьох осіб, які особисто були додані в різноманітні чати Signal.
Двоє з опитаних поділилися, що мали досвід участі або мають безпосереднє знання про щонайменше 20 подібних чатів. Усі четверо підтвердили, що стали свідками обговорення чутливої інформації.
"Це стало звичним явищем - організовувати чати на різноманітні теми, пов'язані з національною безпекою," - зазначив один з учасників, підкресливши, що до таких груп часто долучалися представники уряду та інші високопрофільні особи.
Жоден з чотирьох учасників бесіди не підтвердив, що їм відомий обмін секретними даними, проте всі вони вказали, що інформація в групових чатах включала конфіденційні аспекти, пов'язані з національною безпекою.
Газета The Wall Street Journal раніше повідомляла про існування інших групових чатів посадовців нацбезпеки у Signal, окрім того, що стосувався Ємену, про який стало відомо з публікації The Atlantic.
Ці нові відкриття свідчать про те, що застосування Signal в Раді національної безпеки США є звичайною практикою і стало невід’ємною частиною їхніх стандартних процедур.
"Волц побудував увесь процес комунікації Ради нацбезпеки у Signal", - сказав один зі співрозмовників, який брав участь у численних групових чатах.
Волц та нові члени Ради національної безпеки, за інформацією одного з джерел видання, вперше почали активно застосовувати Signal у період підготовки до інавгурації Трампа і з тих пір не припинили його використання.
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив, що не планує звільняти жодну особу у зв'язку з резонансною ситуацією в Signal.
У Білому домі нещодавно офіційно заявили, що скандал із Signal для них "закритий".