Експертна дискусія на тему «Новий суспільний договір: аспект власності або як побороти олігархію» (відео)

04.09.2018

Очевидно, що нинішній негласний суспільний договір не захищає інтереси простих громадян і не забезпечує економічно ефективне функціонування держави. Чи може Новий Суспільний Договір врятувати Україну від цієї патової ситуації? Як же з титульного власника громадяни України можуть стати реальними розпорядниками і споживачами суспільних благ? Які існують способи використовувати цю власність без участі держави? Що таке республіканська частка та як вона може зняти тягар багатьох соціальних виплат?

Під час зустрічі експерти обговорять практику вирішення цих питань в економічно розвинених країнах. Учасники заходу спробують визначити чого не вистачає нашому суспільству для відповідального співуправління та справедливого співволодіння національними ресурсами?

А також що потрібно для екосистемного партнерства в державі, (партнерства з Природою), аби ми нарешті припинили хижацьки споживати природні послуги, турбуючись про майбутні покоління.

Серед запрошених експертів:

• Дацюк Сергій — відомий сучасний український філософ, просвітник, письменник; Пан Сергій є експертом Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика», автор теорії віртуальності та низки інших сучасних філософських концептів.

• Фесенко Володимир — політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента». Кандидат філософських наук, є автором понад 100 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі декількох підручників з політології.

• Таран Віктор — голова аналітичного центру «Ейдос». Відомий політолог та публіцист, кандидат наук з державного управління. Співзасновник таких відомих успішних громадських ініціатив як «Чесно» та «Реанімаційний пакет реформ».

• Чаплига Михайло — політолог, експерт Українського інституту з прав людини від 2012 по 2018 рік, начальник Управління комунікативної політики та зв’язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини.

• Чудновський Віталій — політик, громадський діяч, народний депутат України трьох скликань (V-VII). Один з лыдерыв та засновників Коаліції громадянського суспільства «Народна Конституція». • Модератор заходу — Катерина Одарченко, Президент Інституту демократії та розвитку «PolitA».

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.