ІНАВАЦІЙНА КОНСТИТУЦІЯ

Під час роботи над цією Конституцією група розробників весь час вимушена була шукати компроміс між минулим і майбутнім. Таким компромісом і є ця Конституція, яка має стати перехідною між чинною суспільною, політичною та управлінською системою, принципи життєдіяльності якої закріплені в чинній Конституції України, чинному законодавстві та неформальних правилах (які в цій системі часто переважають формальні), та Конституцією майбутнього, побудованою на принципах та намірах, які зазначені нижче в перспективних положеннях.

Ми розуміємо, що для запуску багатьох ідей Конституції майбутнього цією Конституцією мають бути створені правові та інституційні умови, які і закладені в цій інноваційній ІНАВАЦІЙНІЙ КОНСТИТУЦІЇ.

ІНАВАЦІЙНІЙ – тому що інакша. Інакша від тієї, яка є, і від тих проектів, які розроблялись і розробляються в Україні та є в публічному доступі. Інакша навіть від конституцій інших країн, які розроблялись переважно в 19 та 20 століттях. Людство з тих часів дуже змінилось і буде змінюватись ще швидше, тому потребує нового, ІНАКШОГО погляду на принципи формування та функціонування суспільства і влади. Взагалі поняття «влада», яка здійснюється через примус, застаріло, і на його заміну вже приходять «управління» та «співуправління» – громадами, спільнотами та країнами.

Пропонуємо версію від 22.04.2020

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.