ІНАВАЦІЙНА КОНСТИТУЦІЯ

Під час роботи над цією Конституцією група розробників весь час вимушена була шукати компроміс між минулим і майбутнім. Таким компромісом і є ця Конституція, яка має стати перехідною між чинною суспільною, політичною та управлінською системою, принципи життєдіяльності якої закріплені в чинній Конституції України, чинному законодавстві та неформальних правилах (які в цій системі часто переважають формальні), та Конституцією майбутнього, побудованою на принципах та намірах, які зазначені нижче в перспективних положеннях.

Ми розуміємо, що для запуску багатьох ідей Конституції майбутнього цією Конституцією мають бути створені правові та інституційні умови, які і закладені в цій інноваційній ІНАВАЦІЙНІЙ КОНСТИТУЦІЇ.

ІНАВАЦІЙНІЙ – тому що інакша. Інакша від тієї, яка є, і від тих проектів, які розроблялись і розробляються в Україні та є в публічному доступі. Інакша навіть від конституцій інших країн, які розроблялись переважно в 19 та 20 століттях. Людство з тих часів дуже змінилось і буде змінюватись ще швидше, тому потребує нового, ІНАКШОГО погляду на принципи формування та функціонування суспільства і влади. Взагалі поняття «влада», яка здійснюється через примус, застаріло, і на його заміну вже приходять «управління» та «співуправління» – громадами, спільнотами та країнами.

Пропонуємо версію від 22.04.2020

КоментуватиСвітлана Рученко

10 месяцев тому

Мене повністю влаштовує чинна Конституція, яка дійсно захищае права та свободи Людини. Прочитала проект "інноваційної Конституції"- то це ж просто морок! Ніколи не підтримую цю ганебну Інновацію, написану в угоду новому мировому порядку!!!

Ольга

10 месяцев тому

Не акцептую, не погоджуюсь, не приймаю зміст " інаваційної Конституції" . Вважаю, що існуюча чинна Конституція України відбиває основні правові норми і немає потреби у її такому "вдоскаленні"

Олена

10 месяцев тому

Перед тим як створювати нову конституцiю,
нехай "влада" спочатку почне виконувати
права та обов'язки конституцii яка чинна .
Нова гидотна версiя створена не для Людей,
а для скотiв. Я нiколи не пiдтримаю таку гедотну
iновацiю, бо вона створена для рабiв.

Олег

10 месяцев тому

Добридень. Я маю питання по статусам. Громадянин Республіки і громадянин України це тотожні поняття чи відрізняються? Хто є фізособами? Хто є мислячою істотою? Який статус у осіб з КУАР паспортом? І саме головне хто є Людиною за Інаваційною Конституцією? Чи буде вказана національність в новому паспорті?

Олег

10 месяцев тому

Ніде не вказано, що Конституція має найвищу юридичну силу. Що ні постанова кабміну чи ВР ні закон ВР не можуть суперечити статтям. Конституції. Що таке злочинний наказ. Або яку відповідальність несе той хто віддав наказ який суперечить Конституції.

Олег

10 месяцев тому

Питання по статусам. Хто вважається Людиною, а хто мислячою істотою? Чим відрізняється громадянин України від громадянина Республіки.? Чи це одне і теж. Який статус у власника паспорта з куар - кодом. Хто вважається фізичною особою, і до яких пір. Якщо людина вважається фізичною особою, то яка стать у цієї особи жіноча чи чоловіча? І яка національність у фізичної особи? Чи буде в новому паспорті чи посвідченні громадянина Республіки графа національність?

Ірина

9 месяцев тому

Аналогічно не підтримую даний проект
Інаваційної Конституції! Порушуються права людини!!!! Не припустимо нав'язувати людині те, що не відповідає її внутрішній волі!!! Я не згодна!!!! Не акцептую!!!!

Світлана

9 месяцев тому

Забороняю!Жінка Світлана.

Валерій

9 месяцев тому

Стид, срам, позор!

Лариса

9 месяцев тому

Заперечую так звпну iнавацiйну!
Дану оферту не приймаю!
Текст i посил проти базових Прав Чоловiкiв, Жiнок, Хлопчикiв та Дiвчаток) багато суперечливих речень, формулювань.
Чинна в 2022 Конституцiя Украiни бiльш грамотна з юридичноi точки зору.

Лариса

9 месяцев тому

Заперечую дану iнавацiйну Конституцiю!
Не акцептую цю оферту!
Даний проект перекручуэ Права Чоловiкiв, Жiнок, Хлопчикiв, Дiвчаток)В нiй багато подвiйних смислi в, формулювань)
Чинна Конституцiя Украiни в 2022 бiльш грамотна з юридичноi точки зору та Згiдно мiжнародних Конвенцiй!

Ігор

9 месяцев тому

Я теж не підтримаю цю недолугу конституцію!!!

Ігор

9 месяцев тому

Я теж не підтримаю цю конституцію

Мужчина Виталий

7 месяцев тому

Не принимаю эту оферту! Запрещаю!

Читайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.