ІНАВАЦІЙНА КОНСТИТУЦІЯ

Під час роботи над цією Конституцією група розробників весь час вимушена була шукати компроміс між минулим і майбутнім. Таким компромісом і є ця Конституція, яка має стати перехідною між чинною суспільною, політичною та управлінською системою, принципи життєдіяльності якої закріплені в чинній Конституції України, чинному законодавстві та неформальних правилах (які в цій системі часто переважають формальні), та Конституцією майбутнього, побудованою на принципах та намірах, які зазначені нижче в перспективних положеннях.

Ми розуміємо, що для запуску багатьох ідей Конституції майбутнього цією Конституцією мають бути створені правові та інституційні умови, які і закладені в цій інноваційній ІНАВАЦІЙНІЙ КОНСТИТУЦІЇ.

ІНАВАЦІЙНІЙ – тому що інакша. Інакша від тієї, яка є, і від тих проектів, які розроблялись і розробляються в Україні та є в публічному доступі. Інакша навіть від конституцій інших країн, які розроблялись переважно в 19 та 20 століттях. Людство з тих часів дуже змінилось і буде змінюватись ще швидше, тому потребує нового, ІНАКШОГО погляду на принципи формування та функціонування суспільства і влади. Взагалі поняття «влада», яка здійснюється через примус, застаріло, і на його заміну вже приходять «управління» та «співуправління» – громадами, спільнотами та країнами.

Пропонуємо версію від 22.04.2020

КоментуватиСвітлана Рученко

2 года тому

Мене повністю влаштовує чинна Конституція, яка дійсно захищае права та свободи Людини. Прочитала проект "інноваційної Конституції"- то це ж просто морок! Ніколи не підтримую цю ганебну Інновацію, написану в угоду новому мировому порядку!!!

Ольга

2 года тому

Не акцептую, не погоджуюсь, не приймаю зміст " інаваційної Конституції" . Вважаю, що існуюча чинна Конституція України відбиває основні правові норми і немає потреби у її такому "вдоскаленні"

Олена

2 года тому

Перед тим як створювати нову конституцiю,
нехай "влада" спочатку почне виконувати
права та обов'язки конституцii яка чинна .
Нова гидотна версiя створена не для Людей,
а для скотiв. Я нiколи не пiдтримаю таку гедотну
iновацiю, бо вона створена для рабiв.

Олег

2 года тому

Добридень. Я маю питання по статусам. Громадянин Республіки і громадянин України це тотожні поняття чи відрізняються? Хто є фізособами? Хто є мислячою істотою? Який статус у осіб з КУАР паспортом? І саме головне хто є Людиною за Інаваційною Конституцією? Чи буде вказана національність в новому паспорті?

Олег

2 года тому

Ніде не вказано, що Конституція має найвищу юридичну силу. Що ні постанова кабміну чи ВР ні закон ВР не можуть суперечити статтям. Конституції. Що таке злочинний наказ. Або яку відповідальність несе той хто віддав наказ який суперечить Конституції.

Олег

2 года тому

Питання по статусам. Хто вважається Людиною, а хто мислячою істотою? Чим відрізняється громадянин України від громадянина Республіки.? Чи це одне і теж. Який статус у власника паспорта з куар - кодом. Хто вважається фізичною особою, і до яких пір. Якщо людина вважається фізичною особою, то яка стать у цієї особи жіноча чи чоловіча? І яка національність у фізичної особи? Чи буде в новому паспорті чи посвідченні громадянина Республіки графа національність?

Ірина

2 года тому

Аналогічно не підтримую даний проект
Інаваційної Конституції! Порушуються права людини!!!! Не припустимо нав'язувати людині те, що не відповідає її внутрішній волі!!! Я не згодна!!!! Не акцептую!!!!

Світлана

2 года тому

Забороняю!Жінка Світлана.

Валерій

2 года тому

Стид, срам, позор!

Лариса

2 года тому

Заперечую так звпну iнавацiйну!
Дану оферту не приймаю!
Текст i посил проти базових Прав Чоловiкiв, Жiнок, Хлопчикiв та Дiвчаток) багато суперечливих речень, формулювань.
Чинна в 2022 Конституцiя Украiни бiльш грамотна з юридичноi точки зору.

Лариса

2 года тому

Заперечую дану iнавацiйну Конституцiю!
Не акцептую цю оферту!
Даний проект перекручуэ Права Чоловiкiв, Жiнок, Хлопчикiв, Дiвчаток)В нiй багато подвiйних смислi в, формулювань)
Чинна Конституцiя Украiни в 2022 бiльш грамотна з юридичноi точки зору та Згiдно мiжнародних Конвенцiй!

Ігор

2 года тому

Я теж не підтримаю цю недолугу конституцію!!!

Ігор

2 года тому

Я теж не підтримаю цю конституцію

Мужчина Виталий

2 года тому

Не принимаю эту оферту! Запрещаю!

Ірина Десятко

1 год тому

У тій редакції, з якою мені вдалося ознайомитись, не було додатків. А очевидно, собака зарита саме там.:) Звичайно є позитивні моменти. Починаючи з таких, як заборона втручання в ДНК, завозу відходів і всього, що стосується стратегічного планування тощо. Тепер до головного – обмеження виборчих прав. Я цілком погоджуюсь з Арестовичем у тому, що людина це не просто «двуногое, без перьев и с плоскими ногтями». З іншого боку, усвідомлюю, який дикий супротив викличе спроба розділити громадян на відповідальних і ні. Націоналісти обов’язково згадають вам звинувачення у розподілі на українців і недоукраїнців. Пропоную більш кардинальні обмеження, але за значно простішою схемою. Загальне голосування тільки на місцевому рівні. Тут можна позбавити права голосу засуджених і людей з психічними розладами. Це теж буде оспорюватись. Але більшість суспільства таки погодиться. А далі наступним чином: місцеві ради обирають Центральну/Верховну Раду, Центральна/Верховна рада обирає главу держави. Не наполягаю, але я за мажоритарку. Коли виборець віддає голос за конкретну людину, чия діяльність у нього перед очима. А не за кота в мішку (в партійному списку). Найбільший треш – це розподіл між партіями місць у виконавчій владі. Особливо це помітно на місцях. Коли у партії, наприклад (приклад реальний), квота на культуру, а компетентних людей у цій сфері немає. І навпаки, людину компетентну в освіті, прилаштовують в економіку. Різні терміни каденцій – теж не найкраще рішення. Для всіх, тим чи іншим чином, виборних посад оптимально встановити 5 (6) років. Тоді вся структура влади перезавантажується одночасно, буквально протягом 2-3 місяців.

жінка Оксана

3 месяца тому

Без акцепту в повному обсязі.

Читайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.