Конституційна Республіка Україна. Відкрита пропозиція

Сьогодні Україна підійшла до критичної точки історії своєї державності. Стара система влади перетворилася на головну загрозу життю громадян та існуванню країни.

Тому ми, громадяни України, усвідомлюючи особисту відповідальність за долю країни та майбутніх поколінь, домовилися відкрити цю публічну пропозицію для консолідації зусиль окремих громадян, спільнот, громадських та політичних організацій з метою демонтажу застарілих інституцій чинної влади й творення Конституційної Республіки Україна.

Ми реалізуємо цей процес шляхом укладання Нового Суспільного договору між відповідальними громадянами.

Новий Суспільний договір має стати актом публічного встановлення нормо-принципів співжиття та співуправління в Республіці Україна. Новий Суспільний договір має бути розроблено та ухвалено Конституційними установчими зборами й всенародним референдумом.

Цей суспільний договір має грунтуватися на наступних принципах:

1. Відповідальне громадянство. Громадяни не лише мають права, але свідомо беруть на себе обовязок дотримуватись принципів співжиття в Республіці.

2. Право законодавчої ініціативи – для кожного відповідального громадянина.

3. Безумовна регулярна ротація державних службовців всіх рангів і всіх гілок влади.

4. Економічна багатоукладність – забезпечення вільного і рівноправного розвитку різних економічних моделей та форм власності.

5. Індекс екологічного балансу — баланс споживання екосистемних послуг і дій з відновлення і захисту природи, що є показником оцінки рівня збалансованості розвитку.

6. Єдиний базовий податок. Податок з кінцевого продажу товарів, активів та послугу скоригований на Індекс екологічного балансу. Скасування всіх інших центральних податків.

7. Республіканська частка – щомісячна пожиттєва виплата кожному відповідальному громадянину Республіки грошового еквіваленту рівної частки доходів від використання загальнореспубліканських активів (природних ресурсів, державного майна та культурних цінностей).

8. Приорітет договірного права над законом у сфері приватних взаємовідносин.

9. Самостійність у вирішенні питань внутрішнього життя для самодостатніх, відповідальних громад – за умови дотримання ними принципів Республіки.

10. Повне або часткове позбавлення громадянських прав — за порушення умов Суспільного договору, а також публічних осіб, які керують спільним – за порушення Кодексу Честі (на додаток до адміністративної та кримінальної відповідальності).

Ця пропозиція відкрита для приєднання громадян України, їх спільнот, громадських та політичних організацій.

ПІДПИСАНТИ:

  1. БЕБЕШКО Тарас, філософ
  2. СЕМЕНОВ Денис, футуролог, керуючий партнер Quantum Future Lab
  3. КУЛИК Віталій, політолог, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства
  4. КУРОПЯТНИК Олексій, експерт Майдану Закордонних Справ, дипломат
  5. БАБИЧ Богдана, директор Інституту практичної політики
  6. ДУМАНСЬКИЙ Юрій, громадський діяч, заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (в 2012 – 2014 рр.)
  7. КРАЛЮК Олександр, голова ГО “Всеукраїнський союз учасників АТО”
  8. БОНДАР Юрій, підприємець, громадський діяч, керівник Святошинської РДА (в 2013 – 2014 рр)
  9. ЧОПА Олександр, кризовий менеджер

Джерело: Хвиля

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.