НУНС заблокує визнання коаліції недійсною де-юре – Кулик

Таку думку в ексклюзивному коментарі ГАРТу висловив директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

За його словами, Литвин відвів нинішній коаліції 10 днів на підтвердження її існування заради встановлення ясності, тобто щоб фактично підтвердити, що коаліція не існує де-юре, бо де-факт вона не існує вже майже рік.

«Пан Литвин є таким собі практичним філософом: він говорить про абстракцію, якою є коаліція, яка підтримує Тимошенко. Ця коаліція де-факто не існує вже давно, залишилося вирішити питання її відсутності де-юре. Тобто або наповнити підписами цю коаліцію, або розпустити коаліцію та сформувати нову, яка вже сформує новий уряд», – пояснює експерт.

Кулик переконаний, що Тимошенко зацікавлена в тому, щоб зберегти невизначеність ситуації: «У такому випадку вона (Тимошенко – ред.) й надалі зможе заявляти про політичну корупцію з боку Партії регіонів, зраду Литвина, і при цьому залишатися на посаді прем’єра».

З приводу ситуації у фракції НУНС, то за словами експерта, там немає поки остаточного рішення з приводу участі в тій чи іншій коаліції: «Сьогодні можна констатувати, що НУНС є повністю розваленою структурою, яку неможливо консолідувати. Є група – близько 30 чоловік, які виступають за збереження коаліції, і близько 20 чоловік, які виступають проти збереження коаліції, решта – це ті, які вагаються, але вони політично стимульовані Юлією Тимошенко і не підтримують входження в коаліцію з Партією регіонів».

Тому, резюмує експерт, саме НУНС заблокує вирішення питання коаліції і деякий час країна буде мати неіснуючу коаліцію: «Тобто формально існуватиме одна коаліція, а неформально інша».

http://www.gart.org.ua/?lang=ua&page_id=2&news_type=&element_id=26283

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.