Швидше за все, ПР буде в ситуативному голосуванні з коаліцією нинішнього формату — Кулик

Яким же чином насправді розкладеться політичний «пасьянс», наразі, за словами експерта, спрогнозувати важко.

«На даний момент можна сказати, що є домовленості про певні правила гри. І ці домовленості будуть набирати більш чітких конфігурацій вже ближче до самих президентських виборів, і навіть після них. Тому, казати, що є альянс чи чітке бачення конфігурації влади після виборів президента в БЮТ і Партії регіонів передчасно», — зазначає Кулик.

На його погляд, зараз відбувається пошук компромісів, варіантів, моделей, які також знаходять своє відображення і в підготовці спільного закону про вибори президента.

«Очевидно, що Партія регіонів не зможе ефективно реалізовувати свою політику, навіть маючи свого президента, але не маючи підтримки парламенту. А таку підтримку у ВР їм може дати тільки блок Тимошенко, з якою може бути досягнутий компроміс і розподіл функцій. Може бути заключний такий собі «пакт про не напад»», — зазначає аналітик.

На думку Кулика, нова коаліція навряд чи буде створена. «Очевидно, Тимошенко зможе мобілізувати сили,  які зараз є у парламенті для підтримки себе як прем’єра. І якщо Партія регіонів відмовиться від проведення дочасних парламентських виборів, тоді ймовірна конфігурація: Тимошенко – прем’єр, Янукович – президент, коаліція зберігається і Партія регіонів знаходиться в ситуативному голосуванні з коаліцією нинішнього формату», — прогнозує експерт.

http://www.gart.org.ua/?lang=ua&page_id=41&element_id=18925

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.