У Митний союз ми інтегруватися не будемо - В.Кулик

 

"У Митний союз ми інтегруватися не будемо", - про це під час прес-конференції в ІМК повідомив директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

"Співпраця з євразійським інтеграційним проектом - це не інтеграція в євразійський інтеграційний проект", - наголосив експерт.

За його словами, пропонується формат "3+1", спільний економічний простір, тобто Митний союз плюс Україна, на основі вимог і стандартів Світової організації торгівлі. "Неможлива інтеграція України в нинішніх умовах за нинішньої нормативної бази в Митний союз Росії, Казахстану і Білорусі, тобто це питання має бути зняте", - додав він.

У свою чергу директор української філії Інституту країн СНД Володимир Корнілов зауважив, що тема Митного союзу буде обговорюватися, вона стоятиме на порядку денному. "Не погоджуся з тим, що десь якісь правила СОТ обмежують або забороняють чиєсь право вступати в якісь митні чи економічні союзи, є безліч прикладів у світі того, як країни, що входять до СОТ, стали членами таких спілок", - додав він.

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.