Украина - не та страна, где счастливо живут дети!

Юрій Шеляженко

вони йшли шукати країну, де гарно живуть діти.
http://sheliazhenko.livejournal.com/63108.html
02 лютий 2008 at 7:20 PM

На Черкащині знайшли зниклих підлітків із міста Шпола — 13–річних Ігоря Чумаченка та Георгія Калашніка. Ще 14 січня хлопці вдосвіта пішли посівати до дядька і наче крізь землю провалилися.
(...)
Вони пройшли пішки близько 100 км. У Черкасах здійснили свою давню мрію — поласували в «Макдональдзі». А тоді кілька ночей ночували в порожньому згорілому будинку на розі вулиць Хмельницького та Гоголя. А після вирішили йти в Канівський будинок–інтернат. Бо від друзів чули, що інтернату допомагають іноземці і там дітям роздають одяг, гроші та мобілки.

Словом, Ігор та Жора гайнули на дніпровську дамбу, аби перейти на лівий берег Дніпра, щоб дістатися Канева. Але охоронці не пустили їх на переправу. Зате «порадили» йти льодом. Що діти й зробили. Вже ближче до лівого берега Кременчуцького водосховища Жора по пояс провалився під кригу.

Після того як вибралися з крижаного полону, діти прибилися в дачний кооператив біля села Чапаївка та забрели в один із будинків. Там розпалили камін, висушили одяг і повечеряли тим, що знайшли в будинку. Два дні хлопці жили в будинку, доки їх там не застав господар. Тоді хлопці «оселилися» на сусідській дачі. Той же чоловік, запідозривши, що в сусідів є непрохані «гості», навідався і на ту дачу. Діти саме чистили картоплю і збиралися її смажити.

Чоловік викликав міліцію. Але правоохоронців дочекався тільки Ігор. Жора босоніж гайнув світ заочі. В сусідньому селі Хвилівка в крайній хаті він просив їсти та казав, що за ним женуться й хочуть убити. Господиня дала йому сала і хліба й випровадила геть. При цьому її не зачепило те, що дитина боса та в одній сорочці. Вже згодом хлопця міліція знайшла за допомогою службових собак. Як розповів «УМ» заступник начальника УМВС у Черкаській області Юрій Земляков, свою подорож діти мотивували тим, що (...) вони йшли шукати країну, де гарно живуть діти.

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.