Виключення Грача з КПУ — це його власна карма, а для партії — помилка

За словами експерта, протиріччя між Грачем і ЦК партії існують давно, останні 5 років Грач вів «неоднозначну» політику, критикував керівництво.

«Мова йшла про протиставлення себе керівництву партії. Це викликало невдоволення керівництва, спочатку Грача виключили з ЦК, а потім і з партії. Для Грача це закономірні наслідки його діяльності, а для партії – помилка», – зазначив політолог.

Незважаючи на розбіжності, виключення з партії знакових осіб – свідоцтво ідеологічного застою в КПУ, концентрації управління в руках нинішнього керівництва політичної сили, вважає Віталій Кулик.

«Відсутність дискусії в самій партії може призвести до застою. Це погано для партії. Нові особи не є яскравими лідерами. З молодих партійців лідером можна назвати тільки Царькова. У партійному списку партії кілька молодих представників, але вони не є ньюсмейкерами», – підкреслив Віталій Кулик.

http://www.zik.com.ua/ua/news/2010/12/20/262606

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.