Чому і для чого були створені «олігархи»?

Владіслав Оленченко. ФБ. 30.09.2018

Ось у цьому величному замку, у вересні 1943 року, зібрались лідери двох найбільших імперій в історії людства і цілий тиждень спільно працювали над питанням: як правильно ввести США у військові дії в Другій Світовій війні, щоб вийти з них у якомога більш вигідному становищі.

Тоді ж, було вирішено, що необхідно розробити комплекс дій країн переможниць у Другій світовій стосовно Германії, для того, щоб назавжди позбавити Германію можливості розв’язати світову війну. Такий план в США доручили розробити Міністру фінансів США Генрі Моргентау.

Він був розроблений і таємно прийнятий до спільної реалізації Великобританією і США через рік, на другій Квебекській конференції 1944-го року, отримавши офіційну назву «Програма із запобігання розв’язування Німеччиною 3-ї світової війни». Цей план реалізовувався до 1947-го року включно, ввійшовши в історію як «план Моргентау», аж поки США не скасували його, замінивши на принципово іншу програму дій стосовно Германії і Европи, відомий як «план Маршала».

Те, що сильні країни планують своі дії наперед — це нормально і правильно. Те, що з переможеною у війні країною необхідно далі щось робити і мати узгоджену між партнерами стратегічну програму дій — це новина тільки для радянської людини, сформованої безперервним потоком пропагади, далекоі від реалій сучасного життя.

А тепер подумайте самі: чи могли США не мати стратегії власних дій стосовно СРСР, переможеного в «Холодній війні»?

А тепер подумайте, як мали діяти партнери-переможці в умовах, коли в них не має окупаційних військ і окупаційної адміністрації на території переможеної країни? Хто має реалізовувати «Програму із запопібагання розв’язування СРСР світової ядерної війни»?

Ось для цього і знадобилось Заходу створити «олігархів», руками яких і мав бути забезпечений контроль над політичними інституціями переможеної держави, її економічними, технологічними, природними активами для того, щоб позбавити СРСР навіть можливостей розв‘язати світову війну.

Зрозуміло, що це була надскладна управлінська задача для Заходу. Зрозуміло, що план був реалізований не зовсім так, як задумувався і всі ці єльціни-чубайси-путіни-кучми робили багато того, що не входило в початковий задум, але загальна стратегічна лінія на повну технологічну, економічну, соціальну деградацію переможеної країни витримується досі достатньо чітко і успішно. І без штучно створеного правлячого класу, який нас привчили називати «олігархами», таку геополітичну стратегію реалізувати неможливо.

Тому стратегією виживання України як сучасноі держави є створення передумов для заміни «плана Моргентау» для СРСР на «план Маршала» для України.

Прийняття Заходом новоі стратегії зробить непотрібними «олігархів», вони будуть позбвлені підтримки Заходом, а «український Аденауер» зможе мобілізувати ресурси України для економічного стрибка.
Працювати українці вміють і готові! По шість днів на тиждень, по десять годин на добу! Аби тільки їм твердо довели, що їх в Україні більше не обманять і не пограбують, прикрившись черговою «реформою», чергові негідники і моральні дегенерати з правлячого класу.

 

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.