Сергій Дацюк: п’ять критеріїв для отримання української перспективи

Сергій Дацюк. 26.02.2019

Я вивів п’ять параметрів для успішного розвитку України. Перший — це свобода. У нас вона є, але здебільшого у виродженній формі.

Потрібна простота початку підприємницької діяльності. Зверніть увагу — не бізнесової, а підприємницької. Крім цього — демонополізація та деоліхаргізація, а також свобода вибору засобів масової інформації. Другий — інклюзія, яка є солідарною співучастю у співволодінні та співуправлінні. Для цього потрібно піти на революцію у змінах до Конституції та прописати інклюзію на рівні громади, а потім далі — на рівні держави.

Третій — установка на іновації. Підприємницьку діяльність потрібно мати можливість відкривати набагато простіше, ніж бізнесову. Щоб було зрозуміло — Ілон Маск є підприємцем, а Біл Гейтс колись їм був, але згодом перетворився на бізнесмена.

Четвертий — гранічний масштаб домагань, цивілізація, а не нація, людство, а не Європа, геліосність, а не глобальність.

П’ятий — право на щастя за власними уявленнями, коли ви самі формуєте критерії щастя. Саме за такими підходами ми можемо зробити світоглядну чи ментальну революцію.

КоментуватиЧитайте також

Це майданчик, де розміщуються матеріали, які стосуються самореалізації людини, проблематики Суспільного Договору, принципів співволодіння та співуправління, Конституанти та творенню Республіки.

Ми у соцмережах

Напишіть нам

КонтактиФото

Copyright 2012 ПОЛІТИКА+ © Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.